O firmě

Společnost PAVEL HRADIl byla založena v roce 1996, kdy její hlavní činností bylo zprostředkování obchodu a služeb a nákup a prodej zboží, především pneumatik a disků pro osobní a nákladní vozy. Postupem času se hlavní činností stal velkoobchod s pneumatikami všech typů a zanček, především však značek Michelin, Kleber, BF Goodrich a Kormoran.
S narůstajícím počtem prodaných pneumatik a zvyšující poptávkou po našich službách došlo k 1.1.2011 k logickému přechodu z fyzické osoby PAVEL HRADIL na právnickou společnost Pneu HRADIL s.r.o. . Od tohoto data jsme rozšířili nabídku služeb o vlastní pneuservis ( osobní i nákladní ) a moderní 8-senzorovou geometrii pro osobní a dodávkové vozy. Pro tyto účely jsme koupili a přebudovali hospodářskou budovu v bývalém areálu ZD v Podhoří.
V současné době zásobujeme pneumatikami a disky desítky servisů po celé Moravě, postupně získáváme další zákazníky i v Čechách. Pro servisy provádíme rovněž geometrie za velkoobchodní ceny.
Od října 2012 jsme spustili internetové stránky www.pneuhradil.cz včetně e-shopu pro jednodušší objednávání zboží našimi zákazníky.
Momentálně poskytujeme tyto služby:
- velkoobchod a maloobchod pneu a disků
- pneuservis osobní a nákladní
- kontrola a seřízení geometrie osobních a dodávkových vozů
- uskladnění pneu našich zákazníků
- mytí pneu v profesionální myččce
- kontrola a čištění klimatizace
- dezinfekce klimatizace
- prodej a výměna náhradních dílů ( tlumiče, brzdy, čepy, výfuky, baterie, stěrače,.... )
- opravy poškozených pneu a disků
- příprava vozů na STK a emise
- prodej tažných zařízení, nosičů jízdních kol, lyží, střešních boxů, sněhových řetězů

Nadále se snažíme naše služby zlepšovat a poskytovat pro naše zákazníky zajímavé obchodní podmínky, podpořené rychlostí dodávky zboží a služeb.

                                                                                              za Pneu HRADIL s.r.o. Pavel Hradil - jednatel